19:46 / E Premte, 12 Janar 2018 / indeksADMonline

Lorik Cana na bënë të ndihemi më krenarë se kurrë! E mëson djalin për shqiptarët (Foto)

Njëri nga futbollistët më të njohur shqiptare Lorik Cana ka kohë që i ka dhënë fund beqarisë së tij kurse tashmë është bekuar edhe me lindjen e një djali.

Ai së fundi ka publikuar disa imazhe në rrjetet sociale ku shfaqet së bashku me djalin e tij, në maje të kalasë së Krujës.

Të dy ata dukën shumë mirë dhe duket se ndihen krenar me origjinën e tyre shqiptare./Indeksonline/

???

A post shared by Lorik Cana (@lorikcana) on

 

Temat: