22:21 / E Premte, 12 Janar 2018

Luana Vjollca edhe më seksi këtë javë (Foto)

Luana Vjollca është prezantuesja e njohur shqiptare që çdo javë bënë përshtypje me pamjen e saj në emisionin “Shiko Kush Luan”.

Edhe këtë javë Luana do të duket shumë e bukur dhe seksi në emision, këtë e ka bërë të ditur vet ajo përmes një video të publikuar në “Instagram”.

Ndryshe, Luana këtu ka prezantuar edhe të ftuarit e saj dhe situatat komike që do të krijohen të shtunën mbrëma./Indeksonline/