17:25 / E Shtunë, 06 Janar 2018

Luana Vjollca mahnitëse në të kuqe! Këngëtarët kosovarë mysafirë të saj (Video)

Tashmë çdo të shtunë ajo vjen përmes emisionit të saj “Shiko Kush Luan”.

E gjithë vëmendja e së shtunës është tek prezantuesja Luana Vjollca, e cila përveç mysafirëve të saj interesant, shfaqet edhe tejet me stil dhe mjaftë atraktive, shkruan Indeksonline.

Luana sonte do të shkelqei në një fustan të kuq nga Blerina Kllokoqi Rugova, ku thekson belin dhe format e saj trupore. Ndërsa tregon se mysafirët e saj do të jenë fytyra publike mjaftë të

dashura për publikun shqiptar. Në mesin e tyre edhe këngëtarët kosovarë: Ermal Fejzullahu, Lumi B e Dren Abazi./Indeksonline/