10:00 / E Mërkurë, 02 Maj 2018 / indeksADMonline

Luana Vjollca publikon pozat më seksi në bikini (Foto)

Luana Vjollca është njëra nga personazhet më të komentuara të kohës së fundit sidomos për pamjen e saj.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Insagram” ku shihet shumë provokuese vetëm në bikini.

Aty kishte treguar se ‘asetet’ e saj trupore të cilat janë të bollshme, kurse imazhet e publikuara ishin të disa verave me rradhë.

Mund të themi lirisht se format e Luanës sap o vinë dhe përmirësohen./Indeksonline/