21:46 / E Diele, 12 Gusht 2018 / indeksADMonline

Luana Vjollca shkëlqen në dasmën e Ledion Liços e Sara Hoxhës (Video)

Me një fustan të kuq si të princeshave, Luana Vjollca duket përrallore në videon dhe fotografitë e postuara në llogarinë Instagram.

Prezantuesja dhe këngëtarja kështu është dukur në Itali, në dasmën e prezantuesit Ledion Liços dhe Sara Hoxhës.

Wanna be “?” ?

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Ndryshe Luana po vazhdon të jetë tejet aktive me koncerte këtë verë si në Shqipëri, ashtu edhe në Kosovë./Indeksonline/