23:45 / E Mërkurë, 14 Shkurt 2018

Luana Vjollca ua bënë 8 me 2, duket kaq seksi në ditën e të dashuruarve (Foto)

Luana Vjollca përherë di të shfaqet e bukur dhe me plotë sharm.

Këngëtarja dhe prezantuesja e njohur nga Shqipëria, duket se e ka pritur ditën e të dashuruarve në mënyrën më speaciale të mundshme, shkruan Indeksonline.

E veshur me një fustan të gjatë, i cili mban ngjyrën e zjarrtë e bënë të duket kaq seksi.

Kujtojmë se aktualisht ajo është njëra ndër femrat më të përfolura shqiptare. Është fiziku i saj seksi, që çdo femër mund ta ketë zili./Indeksonline/