14:30 / E Mërkurë, 29 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Lum si Afërdita! I dashuri e do aq fortë (Foto)

Afërdita Dreshaj është në romancë tash e një kohë të gjatë me Jakub Kindle dhe lidhja e t yre duket se po shkon shumë mirë.

Ajo ka postuar një ‘InstaStory’ ku shfaqet me Jakubin i cili po e puth shumë ngrohet Afërditën, kurse të dy ata duken shumë të dashuruar.

Ndryshe Afërdita duket se e ka marrë paksa vetën pas humbjes së gjyshes së saj, humbje të cilën këngëtarja e përjetoj shumë keq./Indeksonline/