09:21 / E Premte, 24 Nëntor 2017 / B O

Madrilenët pajisen me modelet më të reja nga Audi [Foto]

Stafi i Real Madrid-it janë pajisur me makina të reja nga Audi, sponsori i tyre zyrtar.

Kjo ceremoni është mbajtur në qytetin sportiv të Valdebebas.

Më posht mund të shikoni se cilat modele kanë zgjedhur lojtarët dhe çmimet e secilës prej tyre. /IndeksOnline/

Cristiano Ronaldo – Audi RS7 performance 4.0 TFSI quattro tiptronic (152,570 euro)
Bale – Audi Q7 Sport 3.0 RDSI quattro tiptronic (70,0505 euro)
Zidane – Audi RS6 performance 4.0 TDSI quattro tiptronic (143,700)
Ramos – Audi R8 Spyder 5.2 FSI quattro S tronic (209,420 euro)
Marcelo – Audi RS6 performance 4.0 TFSI quattro tiptronic (143,700 euro)
Kroos – Audi SQ5 3.0 TFSO quattro tiptronic (80,110 euro)
Nacho – Audi RS6 performance 4.0 TFSI quattro tiptronic (143,700 euro)
Vazques – Audi RS 5 2.9 quattro tiptronic (99,390 euro)
Theo – Audi Q7 e-tron Sport 3.0 TDI quattro tiptronic (88,500 euro)
Carvajal – Audi Q7 Sport 3.0 TDI quattro tiptronic (74,050 euro)
Varane – Audi RS6 performance 4.0 TFSI quattro tiptronic ( 143,700 euro)
Kovacic – Audi Q7 Sport 3.0 TDI quattro tiptronic (74,050 euro)
Casemiro – Audi Q7 Sport 3.0 TDI quattro tiptronic (74,050 euro)
Navas – Audi RS 7 performance 4.0 quattro tiptronic (152,570 euro)
Benzema – Audi RS 5 2.9 TFSI 331 quattro tiptronic (99,390 euro)
Modric – Audi Q7 Sport 3.0 TDI quattro tiptronic (74,050 euro )
Asensio – Audi S5 3.0 TFSI quattro tiptronic (78,090 euro)
Isco – Audi Q7 Sport 3.0 TDI 200 quattro tiptronic (72,720 euro)