23:23 / E Mërkurë, 25 Mars 2020

Manchester United e gatshme ta thyej rekordin e transferimeve për Sanchon

Manchester United është afër transferimit të futbollistit të Dortmund, Jadon Sancho.

Të paktën kështu kanë raportuar mediat evropiane të cilat kanë thënë që klubi anglez është afër thyerjes së rekordit të transferimeve, transmeton IndeksOnline.

Për futbollistin të interesuar janë edhe Liverpool dhe Chelsea.

Mirëpo sipas këtyre raportimeve Manchester United është duke udhëhequr në garën për transferimin e futbollistit./IndeksOnline/.

Mos i humb