15:29 / E Premte, 09 Nëntor 2018

Mancini publikon listën, i largon dy yje, i fton tre “të panjohur”

Roberto Mancini shumë shpejt pritet ta bëjë publike listën e të ftuarve për ndeshjet kundër Portugalisë dhe Shteteve të Bashkuara.

Mediat italiane kanë zbuluar se Mancini ka lënë jashtë listë Balotellin e Belottin.

Për herë të parë në listë do jenë Tonali i Brescias, Sensi i Sassuolos dhe Grifo i Hoffenheim.

Poashtu, te azzurët do të rikthehen De Sciglio, Rugani e Pavoletti./Indeksonline/

Temat: