13:00 / E Shtunë, 21 Prill 2018 / indeksADMonline

Manolas presion Salahut: Pas Messit e ke ti radhA�n

Roma pas eleminimit tA� BarcelonA�s po jeton njA� A�ndA�rr pA�r tA� cilA�n merita tA� padiskueshme ka dhe greku i tyre Manolas. Rreth sfidA�s me Liverpoolin greku A�shtA� treguar optimist duke qenA� i gatshA�m pA�r kA�tA� pA�rballje.

Ai ka thA�nA� se pasi kanA� ndalur Messin tani duhet ta bA�jnA� tA� njA�jtA� gjA� me Mohamed Salahun e Liverpoolit.

a�?Besimi ynA� vije nga filozofia e trajnerit tonA�. Roma nuk duhet tA� ndryshojA� kurrA� mA�nyrA�n e saj pa marrA� parasysh kundA�rshtarina�?.

a�?Kemi ndalur Lionel Messin dhe BarcelonA�n, kA�shtu qA� tani radhA�n e ka Mohamed Salah dhe Liverpoolia�?, u shpreh greku.

Manolas foli edhe pA�r lotA�t qA� derdhi pasi eliminimit tA� BarcelonA�s.

a�?Kam pasur frikA� shumA� pas autogolit qA� shA�nova nA� Camp Nou se prisha gjithA�ka qA� kishim ndA�rtuara�?.

a�?Kur shA�nova u gA�zova shumA�, por pasi pA�rfundoi ndeshja nuk mund ta��i mbaja lotA�t nga gA�zimia�?, pA�rfundoi qendA�rmbrojtA�si i RomA�s.