16:00 / E Premte, 14 Shtator 2018

Mariah Carey shumë tërheqëse në këngën e re

Këngëtarja e famshme, Mariah Carey ka publikuar këngën e re, transmeton Indeksonline.

Kënga quhet “GTFO” dhe është me videoklip. Në videoklip këngëtarja paraqitet shumë joshëse, duke treguar format e saj të mrekullueshme përkundër moshës që ka.

Kjo këngë ishte kënga debutuese e albumit të ri të këngëtares që mban emrin e njëjtë “GTFO”. Ky album do të publikohet sot.

Ky është albumi i parë i këngëtares që nga viti 2015, kur publikojë “1 to infinity”./Indeksonline/

Temat: