20:20 / E Premte, 26 Tetor 2018 / indeksADMonline

Marina në krahët e Getit, reperi me fjalë romantike!

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë një nga çiftet më të komentuara, por edhe më të pëlqyera shqiptare.

Dyshja e cila vitin e kaluar i dhanë fund beqarisë, vijnë shpesh me imazhe të përbashkëta, shkruan Indeksonline.


Ndonëse reperi nuk njihet për deklrata dashurie, ai kur bëhet fjalë për Marinën nuk kursehet.

Së fundmi vjen me një fotografi tejet romantike ku ai shkruan: Pjesa imë më e mirë!