15:45 / E Mërkurë, 12 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Marina Vjollca publikon një imazh të para pesë vitesh!

Është prezantuesja e njohur shqiptare, Marina Vjollca e cila bëhet shumë shpesh pjesë e mediave.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram”, e cila ka bërë të ditur se kjo fotografi ishte nxjerr para pesë viteve.

Marina shihet e veshur komplet në të zeza dhe dukej goxha seksi.

Rikujtojmë që Marina tashmë është martuar me reperin e njohur, Getoar Selimi./Indeksonline/