19:58 / E Martë, 13 Shkurt 2018

Marina Vjollca e quan Getin “bishë” (Foto)

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi aktualisht ndodhen për pushime në shtetin zvicëran.

Nga atje, çifti në fjalë kanë bërë paraqitje të ndryshme në rrjetet sociale- shkruan Indeksonline.

E fundit që ka publikuar një foto të përbashkët është Marina.

“Me bishen time”, ka shkruar ajo krahas fotografisë. /Indeksonline/