08:23 / E Premte, 27 Prill 2018 / indeksADMonline

Marrëdhënie intime me kolegun, tradhëtia ndaj gruas…

Ai është 49 vjeç, unë jam 27. Ai u bashkua me kompaninë dy vjet më parë dhe ne pëlqyem njëri tjetrin që nga dita e parë.

Me njeriu me të cilin punoj, kam seks të mahnitshëm.

Ne filluam të hamë së bashku, pastaj një të premte ai sugjeroi për të shkuar për drekë.

Isha i tronditur vetëm për të ecur së bashku pranë tij. Gjërat filluan të nxeheshin mes nesh në makinë dhe u takuam pas punës dhe shkuam në një vend të qetë. Ne u puthem me pasion dhe kjo na çoi deri të seksi.

Ky ishte fillimi i çështjes sonë që ka vazhduar deri më sot. Seksi është mahnitës por është shumë më tepër se kaq. Lidhja është thjesht e pabesueshme.
Unë jam plotësisht e dashuruar me të. Edhe duke e ditur se ai nuk do ta braktisë gruan e tij, ende nuk mund të qëndroj larg.

E di se ai ndjen të njëjtën gjë për mua. Ai nuk i heq sytë nga unë kur jemi së bashku. Ai thotë se dëshiron që ai të ishte i lirë, por ai ka tre fëmijë dhe nuk mund ta lërë gruan e tij.

Ai thotë se nuk mund ta lërë gruan dhe fëmijët e tij.

Ka pasur raste ne jemi ftohur, veçanërisht kur ai shkonte në pushime me gruan e tij. Më mungon aq shumë dhe u them vetes se nuk mund ta vazhdoj këtë dhimbje. Por brenda ditëve të tij, përsëri ne jemi së bashku.

Ne kemi arritur të kalojmë shumë kohë së bashku gjatë javës, sepse ai jeton kaq larg nga puna dhe shpenzon disa net në një hotel, shkruan ‘The sun’, transmeton Indeksonline.

Unë dua të jem me të aq shumë, por çfarë mund të bëj nëse refuzon të largohet nga gruaja e tij?

Temat: