20:05 / E Diele, 19 Maj 2024 / AR

Martohen Alisa e Urimi

Ish-banorët e “BBVK1”, Alisa dhe Urimi i kanë dhënë fund beqarisë.

Dyshja kanë publikuar një fotografi në rrjetin social “Instagram” ku shihen të veshur e të rregulluar bukur.

Mwnjëherë pas publikimit në postim pranuan komente të shumta nga miq, familjar e fansa.

Vlen të theksojmë që ata janë mjaftë të dashur për publikun shqiptar duke renë në sy me çdo postim./Indeksonline/