15:21 / E Hënë, 25 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Maybach G650 Landaulet duke “vallëzuar” në borë [Video]

Me modelin e ri G-Class që është rrugës për prodhim dhe në këto ditë festive, duket e përshtatshme për ta parë këtë video.

Bëhet fjalë për një Maybach G650 Landaulet 2017, e cila ka një motor V12 twin-turbocharged.

Yjet e TV-së , JP Kraemer dhe Matthias Malmedie kanë nxjerrur këtë ‘bishë’ për një argëtim në dëborë. /IndeksOnline/