19:06 / E Enjte, 01 Mars 2018 / indeksADMonline

Me fotografi romantike, i fejuari i Afërditës jep lajmin për martesën (Foto)

Afërdita Dreshaj dhe i fejuari i saj çek Jakub Kindl këtë vit do të martohen. Madje është bërë e ditur edhe data kur çifti do ta celebrojnë ditën më të rëndësishme për ta, shkruan Indeksonline.


Është vet Jakub ai që në profilin e tij social Instagram ka postuar një fotografi ku shihet këngëtarja në krahët e tij, sigurisht fotografi kjo e shkëputur nga pushimet verore. Ndërsa ka shkruar edhe datën 06.29.2018, që nënkupton sigurisht datën e dasmës./Indeksonline/