22:08 / E Shtunë, 25 Gusht 2018 / indeksADMonline

Me këmbë të ngritura e qumësht mbi gjoks, Enca paralajmëron klipin të ‘nxehtë’ (Foto)

Enca Haxhia nesër lanson projektin e ri muzikor ‘Rendez Vous’.

Këtë e ka bërë të ditur vet këngëtarja përmes llogarisë së saj Instagram, madje ajo vjen provokuese si gjithmonë.


Me këmbë të ngritura në muri, e me qumësht mbi gjoks, Enca si gjithmonë di të jetë në qendër të vëmendjes, edhe pse shpesh merr kritika për poza të tilla.

Ndryshe Enca ja solli bashëpunimin me Don Phenom. Kënga vjen vetëm në versionin audio dhe mban titullin ‘Kujt pi han’./Indeksonline/