19:49 / E Mërkurë, 29 Maj 2024 / S Z

Më lirë vikendi në deti në Vlorë, sa sa në Kosovë në ndonjë vend malor, Sharr Travel me superofertë

Sharr Travel ka një supër ofertë, për të gjithë ata që duan ta kalojnë një vikend të paharruar.  Për vetëm 106 euro, ju mund t’i kaloni tri ditë në bregdetin e bukur shqiptar.  Oferta vlen nga data 1 qershor deri me 20 qershor.  Të përfshira në çmim janë akomodimi, mëngjesi,darka, çadrat në plazh, pishina, parkingu dhe Wifi. Andaj nxitoni të përfitoni nga kjo ofertë fantastike.

Plazh në Hotel New York – VLORË (Uji i ftohte para tunelit) 3 ditë €106

Qëndrimi: 3 ditë | 2 netë

Cmimi: 106€ për person (me mengjes + darkë)

Oferta vlen nga 01.06.2024 – 20.06.2024

Vlen per:

Nisja: E merkure

Kthimi: E premte

Vlen per:

Nisja: E Premte

Kthimi: E Diele

Të përfshira në cmim:

• Akomodimi,

• Mengjesi,

• Darka,

• Çadrat ne plazh

• Pishina

• Parkingu

• Wifi

Transporti Prishtine – Vlore – Prishtine 25€ per person

Nisjet dhe kthimet realizohen çdo të mërkure, të premte dhe të diele!

Politikat e femijeve:

Femijet 0-4.99 vjec jane falas

Femijet 5-10.99 vjec paguajne 50%

Femijet mbi 11 vjet konsiderohen si te rritur

Për rezervime kontaktoni në:

044/610015 & 044542029 (Whatsapp)

Prishtinë, Bulevardi Bill Klinton 038 610 015

Prizren, përballë stacionit të autobusëve, 029/224016

Therandë, mbrapa stacionit të autobusëve