20:56 / E Diele, 10 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Me lotë në sy e dhimbje në shpirt, Çun Lajçi e vajton vajzën e tij të vdekur në emision (Video)

Aktori Çun Lajçi ishte mysafir këtë emision të n’Kosovë Show. I përlotur ai ka shpjeguar ditët e tij që prej vdekjes së vajzës së tij, Bubulinës, muajin e kaluar.

Lajçi, i cili ndodhej në Amerikë kur mori lajmin për vdekjen e së bijës, shpjegoi se në kontinentin tjetër shkoi për të shituar librat e tij dhe kështu me kthimin në Kosovë, synonte që sërish të vazhdonte me shërimin e të bijës.