14:21 / E Enjte, 14 Nëntor 2019

Audi S8 e re arrin shpejtësinë 100 km/orë për 3,57 sekonda

Kanë kaluar gati 3 vjet që kur u promovua A8-ta i ri dhe ne kemi pritur kaq gjatë për S8-en.

Tani është këtu dhe është e mrekullueshme. Auditography shkuan në Barcelona të Spanjës për konferencën e shtypit dhe këtu janë pamjet dhe detajet e bishës së re luksoze me benzinë V8 TwinTurbo. /IndeksOnline/