13:04 / E Martë, 13 Mars 2018

Me veshje transparente, Eni e “zjarrtë” (Foto)

Eni Koci, këngëtarja e njohur shqiptare nuk po di të ndalet me pozat e saj provokative.

E tillë është shfaqur edhe në imazhet e fundit të publikuara nga vet ajo në llogarinë e saj në “Instagram”, transmeton Indeksonline.

Ajo në këto imazhe shihet e veshur me një bluzë transparente dhe me flokët e gjata dhe të bardha.

“Disa femra e kanë frikë zjarrin… disa të tjera thjeshtë bëhen zjarr” ka shkruar Eni./Indeksonline/