10:59 / E Premte, 02 Shkurt 2018 / indeksADMonline

Meda zbulon bashkëpunimin e radhës (Foto)

Meda është një nga këngëtarët më të pëlqyer dhe më të dashur të audiencës.

Ai njihet për këngët e tij për dashurinë, por edhe bashkëpunimet e shumta, shkruan Indeksonline.

E një bashkëpunim siç duket do të vij shumë shpejtë, edhe kësaj radhe ai ka vendosur që ta bëj një këngë me Vjollca Haxhiun.


Këtë e ka bërë të ditur vet këngëtari përmes një instastory të postuar në rrjetin e tij social Instagram, teksa shihet me Vjollcën në një studio inçizimi, mirëpo pa dhënë detaje të tjera./Indeksonline/