11:30 / E Enjte, 14 Shtator 2023 / S Z

MEGA OFERTË nga Auto Mita – bëje tënden këtë super veturë

Nëse keni ëndërruar të posedoni një makinë që kombinon efikasitetin dhe stilin, ëndrra juaj është gati të bëhet realitet nga Auto Mita.  

Auto Mita vjen me MEGA OFERTËN në Renault Megane me motor 1.5 dCi 115KF.

Disa nga karakteristikat e kësaj veture janë: 

– Pako Equilibre 

– Motor dizell 1.5dCi 115KF 

– shpenzime mesatare 4.8L/100km 

– Easy-link multimedia me ekran 7″ me prekje, 

– 7” instrument tabelë 

– Funksioni i Apple carplay dhe Android Auto, 

– Bluetooth lidhje per telefon 

– Klimë automatike dy-zonale, 

– Drita Full Led “C-Shape” 

– Tempomat dhe limitues i shpejtësisë, 

– Sensor i reshjeve të shiut dhe aktivizimit automatik të dritave, 

– Sensor parkimi para dhe mbrapa 

Dhe shume pajisje tjera te sigurise dhe komoditetit 

NXITONI sepse sasia e vetura është e limituar – shfrytëzoni ofertën Auto Mita dhe udhëtoni me stil! 

Për më shumë informacione kontaktoni në:

Facebook: Auto Mita

Nr.tel: 045 500 588

E-mail: info@automita.com