16:16 / E Diele, 10 Qershor 2018 / indeksADMonline

Mes dhimbjes dhe lotëve, momente nga homazhet për Vokrrin

Në hollin e Kuvendit të Kosovës qindra qytetarë kanë marrë pjesë në homazhet për legjendën kosovare të futbollit, Fadil Vokrri.

Homazhet zgjatën për rreth dy orë, ku të pranishëm kishte sportisë, tifozë, politikanë, zyrtarë të UEFA-s dhe shumë të tjerë.

Në imazhet e mëposhtme mund të shikoni momente nga homazhet e bëra për Vokrrin: