13:39 / E Martë, 17 Tetor 2017 / indeksADMonline

Mësohen çiftet e Play Off për Botërorin 2018

Është tërhequr shorti i garave Play Off për kualifikim në Kampionatin Botëror Rusia 2018.

Kroacia do ta kërkojë kualifikimin përballë Greqisë, Italia kundër Suedisë, Danimarka kundër Irlandës dhe Zvicra kundër Irlandës Veriore.

Irlanda Veriore- Zvicra

Kroacia – Greqia

Danimarka-Irlanda

Suedia – Italia