14:28 / E Shtunë, 10 Mars 2018 / indeksADMonline

Messi shënon het trik në familje, babë për herë të tretë (Foto)

Ylli i futbollit, Leo Messi është bërë baba për herë të tretë. Kjo pasi gruaja e tij ka lindur fëmijun e tretë para pak minutash.

Foshnja i porsalindur ka emrin Ciro. Kjo është bërë e ditur nga faqja e Klubit të Barcelones në Shqip ku ka njoftuar se gjithçka ka shkuar në gjendje të rregullt, shkruan Indeksonline.

“Leo Messi në IG:

Mirë se vjen Ciro !!! Falë Zotit çdo gjë shkoi mirë. Mami dhe ai janë shumë mirë. Ne jemi super të lumtur !!!!!.

– Përgëzime per Leo Messin i cili sot u bë baba për herë të tretë”, thuhet në njoftim.

Ndryshe, Messi do të mungojë në ndeshjen kundër Malagas me arsyen pikërisht të lindjes së fëmijut të tij./Indeksonline/