12:26 / E Enjte, 04 Janar 2018 / indeksADMonline

“Mezi po marrë frymë”, Khloe shfaqet për herë të parë në publik që nga njoftimi për shtatzëni (Foto)

Khloe Kardashian është shfaqur për herë të parë në një emision televiziv që nga njoftimi për shtatzëninë e saj të parë.

Ylli 33 vjeçar ishte e ftuar në emisionin “Ellen Degeneres” të mërkurën kurse ajo nuk e kishte refuzuar ftesën.

Baby bump: Khloe Kardashian covered up her baby bump in a tight white dress for an appearance on Thursday on The Ellen DeGeneres Show in Burbank, California

Veshur e tëra në të bardha ajo dukej e mrekullueshme por pesha e saj ishte shtuar dukshëm dhe i ngjante shumë Kim në kohën e shtatzënisë.

Baby names: Khloe said if she has a boy he will be named Tristan Thompson Junior, but she doesn't know yet what they will name a girl

Ndryshe, ajo para pak kohësh kishte lajmruar që ishte shtatzënë dhe po e priste fëmijën e saj të parë me basketbollistin e njohur, Tristan Thompson i cili është vetëm 26 vjeçar./Indeksonline/

Pregnancy talk: Ellen in a preview clip released on Wednesday asked Khloe about her pregnancy and if she knew the sex of her baby with beau Tristan ThompsonPlayed coy: Ellen tried to get Khloe to confirm Kylie Jenner's pregnancy but she remained coy