10:26 / E Hënë, 16 Prill 2018

Milani dhe Interi nA� garA� pA�r talentin e Ajax

Interi dhe Milani do tA� garojnA� gjatA� verA�s pA�r tA� siguruar shA�rbimet e talentit tA� Ajax, David Neres.

21 vjeA�aro A�shtA� po bA�n paraqitje shumA� tA� mira me skuadrA�n holandeze, ku nA� 28 paraqitje ka shA�nuar 11 gola.

NA� gjendje tA� luaj edhe djathtas dhe majtas, Neres A�shtA� i pA�rkryer pA�r taktikat e Gattusos, mirA�po Ajax, megjithatA�, nuk A�shtA� i gatshA�m pA�r tA� bA�rA� lA�shime.

Vlera e kartonit tA� tij mendohet tA� jetA� rreth 30 milionA� euro, i diskutueshA�m deri nA� njA� pikA� tA� caktuar. /IndeksOnline/