17:02 / E Diele, 29 Prill 2018 / indeksADMonline

Milanit shumë vonë i del gjumi (Video)

Milani ka mposhtur Bolognan me rezultat 1-2 në ndeshjen e xhiros së 35-të të Serie A.

Rosonerët ishin në avantazh të dyfishtë pas pjesës së parë me golat e Calhanoglu në minutën e 34-të dhe Bonaventura në minutën e 45-të.

Ndërsa Bologna arriti të ngushtoj rezultatin në minutën e 74-të me golin e De Maio.

Me këtë fitore, Milani mbetet e shtata me 57 pikë, ku edhe zyrtarisht është jashtë garës për një vend në Ligën e Kampionëve. /IndeksOnline/

Temat: