20:19 / E Premte, 02 Mars 2018 / indeksADMonline

Miley Cyrus me shumë ngjyra (Foto)

Miley Cyrus është njëra nga këngëtaret më të njohura në botë.

Ajo së fundi është fotografuar në California të enjten, teksa kishte dal për të kryer obligimet e saj.

Something to celebrate? The 25-year-old star was seen with a pal as they picked up some things from Party City

Ajo që bënë përshtypje është veshja e saj e thjeshtë, me xhemperin me vija dhe pantallona të zeza dhe me vetëm disa papuçe.

Stocking up: The songstress teamed a rainbow striped sweater with leggings for the outing on Thursday

Me flokët e kapura thjeshtë, Miley tregon se nuk e ka problem të duket e thjeshtë dhe pa grim në këto imazhe, të kapura nga paparacit./Indeksonline/

Miley Cyrus was in a colorful mood on Thursday as she stepped out in Porter Ranch, California to pick up party suppliesCover girl: Miley features in the new issue of Wonderland Magazine