10:53 / E Hënë, 05 Mars 2018 / indeksADMonline

Miley Cyrus solli magji mbrëmë në krahët e të fejuarit (Video)

Ajo nuk mori ftesë për Oscarët, por Miley Cyrus solli mbrëmë një magji serioze në qilimin e kuq për nejën vjetore të Elton John, shkruan Dailymail

Këngëtarja u pa e shoqëruar me të fejuarin Liam Hemsworth në edicionin e 90-të të Festivalit të Akademisë së Filmit të Elton John, në Los Angeles, në 2018.


Ylli 25-vjeçar mbante veshur një fustan të shkëlqyeshëm prej argjendi me pjesën e prerë që zbuloi një pjesë satirë rozë, përcjellë Indeksonline.
Miley dukej si një sirenë klasike e ekranit të Hollivudit me flokët e saj të vendosur në valë me shkëlqim.

Çifti ishin vetëm dy nga të famshmit në këtë festë, përfshirë Heidi Klum, Andie MacDowell, Adriana Lima, Lea Michele dhe Caitlyn Jenner.
Elton së pari mbajti bash në vitin 1993 dhe është bërë një nga partit më të njohura në Hollywood, duke rritur të grumbulloi më shumë se 200 milionë dollarë për parandalimin e HIV / AIDS gjatë viteve./Indeksonline/