18:04 / E Enjte, 05 Dhjetor 2019

Miliarderi mbetet i vrarë në kohën kur ishte duke e shëtitur qenin

Një miliarder rus ka vdekur pasu u godit nga një makinë deri sa ishte duke e shëtitur qenin pranë shtëpisë së tij.

Mirëpo një shok i tij pretendon se ai është vrarë kurse policia ka konfirmuar vdekjen e tij mirëpo pa dhënë detaje shtesë.

Në këtë aksident ishin përfshirë tri makina mirëpo nuk ka ende të arrestuar.

Biznesmeni rus jetonte në Hamilton House, pronë kjo e cila kushton 6 milionë euro./Indeksonline/.

Obretetsky, një tifoz i futbollit që mund të plotësohet brenda Mbretërisë së Bashkuar dhe Rusisë, është fotografuar me djalin e tij Ilya, i cili tani është 22 vjeç, në Kupën e Botës në Brazil në 2014
Mediat ruse thonë se një burrë i rrëzuar dhe i vrarë në Surrey është manjati Dmitry Obretetsky

Mos i humb