09:40 / E Enjte, 07 Korrik 2022 / AR

Miliona klikime në këngën e re të Taynes e Azet

Pas suksesit të madh me këngën “Ti Harro”, dyshja e famshme Tayna e Azet bashkuan forcat sërish për projektin e ri.

“Tequila” quhet kënga e cila është plotë ritëm dhe po pëlqehet mjaftë nga fansat.

Vetëm 7 ditë pas publikimit arriti të kap mbi 5 milionë klikime në “Youtube” duke u shndërruar në një hit veror./Indeksonline/