21:06 / E Shtunë, 14 Korrik 2018

Mimoza dhe Seldi momente të ëmbla së bashku (Foto)

Mimoza Shkodra dhe Seldi Qalliu janë një nga çiftet më të pëlqyera dhe më të komentuara shqiptare.

Ata çdo moment shfaqen pranë njëri-tjetrit dhe duken tejet të ëmbël.


Së fundmi vijnë përmes një fotografie në përqafimin e njëri-tjetrit.

Ndryshe dyshja bashkëjetojnë në Zvicër, ndërsa kanë bërë edhe kurorëzim. Por që ende nuk dihet se kur do të martohen./Indeksonline/