16:40 / E Diele, 21 Janar 2018 / indeksADMonline

Mimoza Shkodra bëhet kaçurrele, por zhgënjen me dukjen (Foto)

Vitin që lamë pas ishte një nga këngëtaret më të komentuara në rrjetet sociale, por edhe në mediat rozë, kjo për faktin se Mimoza Shkodra u fejua me këngëtarin nga Shqipëri Seldi, vendim ky që befasoi të gjithë ani pse çifti ishte përfolur se kishte kaluar pushimet verore bashkë, shkruan Indeksonline.


Pas fejesës Mimoza dhe Seldi po bashkëjetojnë në Zvicër, shtet ku edhe jeton këngëtarja. E kjo e fundit e cila shquhet edhe për bukurinë e saj ka postuar një fotografi në rrjetin e saj social Instagram. Ajo ka bërë flokët kaçurella, mirëpo veshja e saj nuk po i shkon aspak. Fotografi kjo tejet zhgënjyese nga ana e saj./Indeksonline/