17:47 / E Enjte, 14 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Ndryshon Ronela Hajati! Këngëtarja bëhet kaçurrele (Foto)

Ronela Hajati është një nga këngëtaret më aktive të skenës muzikore shqiptare. Përveç e dashur dhe e suksesshme ajo është edhe mjaftë e komentuar, kjo për faktin se ajo është goxha atraktive, shkruan Indeksonline.


Ronela së fundmi në rrjetin e saj social Instagram, ka postuar disa instostory ku ajo vie krejt ndryshme nga jemi mësuar ta shohim. Ajo ka bërë flokët kaçurrelë, ndërsa po i shkojnë tej mase./Indeksonline/