08:14 / E Martë, 21 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Mirëmëngjesi ju thotë “engjëlli” i VS më seksi që keni parë ndonjëherë (Foto)

Bella Hadid së fundi është shfaqur në sfilatën e ëndrrave të saj, shkruan Indeksonline.

Këtë e ka thënë vet Bella përmes një postimi në llogarinë e saj në “Instagram” ku ka postuar dy fotografi dhe ka shkruar se kjo pamje ka qenë ëndrra e saj.

Bella tha se ky vit e ka bërë më të fortë në shumë mënyra dhe ka falënderuar njerëzit që i kanë ndihmuar të arrijë aty ku është sot.

Ndryshe Bella këtë herë është shfaqur në krahë me modelet e Victoria Secret në modelet më të reja të të brendshme dhe Bella dukej vërtet si një engjëll./Indeksonline/