10:54 / E Mërkurë, 17 Tetor 2018 / indeksADMonline

Miriam Cani po paralajmëron diçka, duket kaq e këndshme!

Miriam Cani është njëra nga këngëtaret që njihet për pamjen e bukur që ka.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet goxha në formë dhe e bukur.

“Gati” ka shkruar ajo duke mos dhënë më shumë detaje se për cka bëhet fjalë.

Ndryshe, Miriami dhe bashkëshorti i saj, Alban Skënderaj janë shumë aktiv me projekte dhe po ashtu shumë të dashur nga publiku./Indeksonline/