12:52 / E Martë, 21 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Modelet i Victoria Secret i pamë në skenë por jo mbas saj ku dukeshin edhe më seksi (Foto)

Sfilata e fundit e Victoria Secret u mbajt në qytetin kinez Shanghai, ku sfiluan modelet me të njohura botërore dhe sigurisht më të bukurat.

Më poshtë po u sjellim disa nga fotografitë se çfarë ka ndodhur pas skenës së VS, si dukeshin modelet, raportet e tyre./Indeksonline/