21:54 / E Premte, 09 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Rita Ora ëndrrën e bënë realitet, tregon vetë se për çfarë bëhet fjalë!

Rita Ora ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram”, pikërisht nga sfilata e “Victoria Secret”.

Ajo shihet e veshur me një fustan ngjyrë bronzi kombinuar me flokët e gjata dhe me grimin e lehtë.

“Faleminderit VictoriaSecret që e bëtë ëndrrën time realitet! Që kur isha vajzë e vogël, kam ëndërruar që të përformoj në atë sfilatë! Unë dua të falënderoj ekipin tim që që ka ndihmuar ta bëjë realitet. Versace faleminderit që keni punuar për veshjen time, ju dua shumë! Do ta shihni  performancën time shpejt!” ka thënë Rita.

Ndryshe, ajo duket provokuese dhe seksi./Indeksonline/