20:53 / E Mërkurë, 24 Janar 2018 / indeksADMonline

Modelet më të reja të fustaneve të nusërisë, pak vend për imagjinatë! (Foto)

Çdo nuse dëshiron të jetë në qendër të vëmendjes në ditën e tyre të dasmës..

Nëse një fustan të bardhë i gjerë, i ngjashëm me atë të princeshave nuk e merrni në konsideratë atëherë së fundi në Javën e Modës në Paris ndoshta është modeli më i mirë për fustanin e juaj të martesës, transmeton Indeksonline.

‘Crème de la crème’ së fundi ka ekspozuar kreacionet e fundit të cilat janë pothuajse shumë të hapura, ku gjithë trupi mund të ju duket nga jashtë.

Fustanet inovative ishin pjesë e koleksionit të modës së sezonit pranverë-verë, fustan këto që i lënë pak vend imagjinatës.

Pra nga fustanet e princeshave, të gjerë të  bardhë dhe shumë të bukur, moda tani kaloj në diçka pothuajse krejtësisht të zbuluar./Indeksonline/

Temat: