18:06 / E Hënë, 04 Qershor 2018

Modelja tregon trupin në bikine (Foto)

26 vjeçarja nga Rusia vazhdon të mbajë vëmendjen, si ndër modelet më të kërkuara dhe me të famshme në botë.

Është kjo, Emrata Ratajkoëski e cila është njëra nga modelet me të kërkuarat për shkak të bukurisë dhe linjave trupore që ka, shkruan Indeksonline.

Në një fotografi të fundit të postuar në rrjetin social ‘Instagram’, Emrata duket tejet e bukur dhe tërheqëse në bikine të zeza./Indeksonline/