17:08 / E Hënë, 09 Korrik 2018

Moment befasues: Burri me fëmijë në krahë ‘shëtit’ kafshën në rrugë [Video]

Një burrë ka bërë që njerëzit përreth në rrugë ta kenë vëmendjen kah ai pas një ngjarje që zhvilloi me fëmiun e tij dhe po ashtu një kafshë.

Sipas një video, burri me fëmijun e tij në krahë ka ‘ngacmuar’ një dem në një rrugë, njofton daily mail, transmeton Indeksonline.

Momenti është vërtet befasues për pesonin i cili ka marrë guxim që të ‘shëtit’ kafshën në fjalë dhe kështu ka rrezikuar nëse jo përveti sidomos për fëmijën.

Për më shumë shikojeni videon:

/Indeksonline/