23:21 / E Diele, 22 Prill 2018 / indeksADMonline

Moment i rrallA�! Beyonce rrA�zohet gjatA� pA�rfomancA�n nA� Coachella (Video)

Kjo A�shtA� njA� dA�shmiA� qA� ishim duke pritur tA� gjithA�, pA�r tA� dA�shmuar se edhe Beyonce A�shtA� njeri.

Pas viteve tA� shumta tA� suksesit tA� saj dhe pA�rformancave tA� magjishme tA� saja tA� cilat bA�nin tA� besoni se ajo nuk A�shtA� nga ky planet, sot kemi rastin tA� shohim Beyonce tek rrA�zohet nA� skenA�.

NA�na e tre fA�mijA�ve, gjatA� pA�rformancA�n nA� Coachella, nuk u tregua e pA�rsosur siA� jemi mA�suar ta shohim mA� parA�, pasi mbretA�resha e muzikA�s sA� bashku me Solgane u rrA�zuan sA� bashku nA� skenA�.

Kjo ndodhi kur Beyonce iu afrua motrA�s sA� saj pA�r ta pA�rqafuar kur edhe u rrA�zuan sA� bashku. MirA�po, ajo ia del mjaft mirA� qA� gjithA� kA�tA� skenA� ta kthej nA� njA� situatA� zbavitA�se./Indeksonline/