22:54 / E Mërkurë, 14 Shkurt 2018

Momenti kur Neymar e “nokauton” referin (Video)

Gjyqtari italian, Gianluca Rocchi ndau drejtësinë në ndeshjen e Ligës së Kampionëve ndërmjet Real Madrid dhe PSG-së.

Mirëpo 41 vjeçari e pati një moment të sikletshëm gjatë ndeshjes së sotme.

Ai u godit fortë me top nga Neymar, ku u detyrua të ndërpres ndeshjen për një çast dhe ka kërkuar ndihmën e mjekëve. /IndeksOnline/

Temat: