00:00 / E Enjte, 15 Shkurt 2018

Momenti kur sulmuesi fillon të gjuaj mbi nxënësit në një shkollë të mesme në Florida (Video)

Një video e publikuar nga mediat amerikane tregon momentin kur sulmuesi fillon të shtiej mbi nxënësit në shkollën e mesme në “Stoneman Douglas”, në Florida.

Në këtë sulm të armatosur thuhet se deri më tani kanë mbetur deri në 7 persona të vdekur dhe afërsisht 50 persona të plagosur.

Policia ka identifikuar sulmuesin si Nicolas Cruz, 19 vjeçar. /Indeksonline/

Temat: