07:20 / E Enjte, 17 Maj 2018

Moti për sot

Në Kosovë do të jetë mot kryesisht me diell, pasdite me re e lagësht dhe me stuhi afatshkurtër, kryesisht në jugperëndim, në perëndim dhe në lindje.

Temperatura më e ulët do të jetë nga gjashtë në 12.

Ndërsa, më e larta e ditës nga 22 në 25 gradë.

Temat: